HANGİ PAKETİ SEÇMELİYİM

HANGİ PAKETİ SEÇMELİYİM

Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe, bilgi ve birikim ile Mezitli Oto Ekspertiz olarak müşterilerimize araçlarına en uygun olacak şekilde ekspertiz paketleri sunuyoruz.

Hazırlamış olduğumuz ekspertiz paketlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz ancak bizim önerimiz aracınız özellikle elektronik aksam ile donatılmış ise MAXİ paketi seçmeniz sizin için daha uygun olacaktır.  MAXİ paket kapsamında aracınızın Motor Aksamı – Kaporta Boya Değişen Durumu ile Elektronik Aksamlarının kontrolleri gerçekleştirileceğinden içiniz rahat bir şekilde aracınızı alabilirsiniz.

Aracınız 100.000 km civarı ve üstünde ise mutlaka Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde sadece Mezitli Oto Ekspertiz de bulunan  CS Motor Testi yaptırmanızı öneririz çünkü araçlar kilometre yaptıkça belli contalarından ve motor blok yada üst kapakta çatlaklara sebebiyet vermektedir. Bunlar ise ustalık mahareti veya göz kontrolleri ile kesinlikle bulunamaz. Günümüzde bunların tespiti için genellikle ustalar üst kapağı söküp çatlak testine gönderirler ancak buda araç sahiplerine yüklü miktarda masraf çıkartır. Üst kapak söküldükten sonra ve bu kadar masraf yapıldıktan sonrada araç sahibine kapakta bir şey yokmuş denilemediğinden boşu boşuna araç sahibi yüklü miktarda ücret ödemek zorunda kalmaktadır.  Bundan dolayı aracınız belli kilometre üzerinde ise önceden tespit bu gibi yüklü miktarlarda para harcamanıza engel olacağından bizim önerimiz 100.000 kilometre civarı veya üstü araçlarınıza mutlaka CS Motor Testi yaptırmanızdır.

                Düşük model bir araç alıyor iseniz motor durumunu veya kaporta durumu sizler için pek önem arz etmiyor ise o zaman daha uygun olan MİNİ Ekspertiz paketlerini seçebilirsiniz. Bu pakette size sadece istediğiniz bölüm için  ekspertiz yapılarak bilgi verilecektir.

                Ayrıca alacağınız her araç için tramer hasar kaydı ve kilometre sorgulaması yaptırmanızı önermekteyiz. Piyasada bulunan araçların %5 i kilometresi düşürülerek satılan araçlardır. Neredeyse yarısı ise hasar kaydı olan araçlardır. Bu gibi durumlar araçların değerlerini göz ardı edilemeyecek şekilde düşürmektedir. Bundan dolayı Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde sadece Mezitli Oto Ekspertiz bu sorgulamaları yaparak sizlere rapor halinde sunmaktadır.

                Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde aracınızın her şeyine bakıyoruz diyerek çok uygun fiyatlarda bu işlemleri yapıyormuş gibi gözüken BAKANLIK ve TSE onayı bulunmayan yetkisiz oto ekspertizlere aldanarak ekspertiz yaptırıp daha sonra binlerce liralık zarara girmeden öncelikle Ekspertiz yaptıracağınız firmayı araştırmanız Mezitli Oto Ekspertiz gibi yılların vermiş olduğu tecrübeli firmaları seçmenizi kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

mersin oto ekspertiz mersin oto expertiz