NEDEN MEZİTLİ OTO EKSPERTİZ

NEDEN MEZİTLİ OTO EKSPERTİZ

Mezitli Oto Ekspertiz; deneyimli uzman personeli ile son teknolojiye sahip cihazları kullanarak  ikinci el araç alım satımında yıllardır güvenilir ve tarafsız bir hizmet sunmaktadır.

İyi bir ekspertiz firması yaptıkları ile değerlendirilir. Bu değerlendirmede kıstas; araç sahiplerinin araç ile ilgili merak ettikleri ve bilmedikleri her şeyin kendilerine bir rapor şeklinde açıklanmasıdır. Mezitli Oto Ekspertiz; alanında uzman personelin bilgi ve becerilerini,  teknolojik seviyesi yüksek cihaz ve malzemeler kullanarak araç hakkında belirli bir yargıya varmasıdır. Biz yaptığımız işin sorumluluğunun ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz. Gerek araç sahibinin ve gerekse aracı alacak olan kişilerin araç hakkında bilmek istedikleri her şeyin kendilerine tarafsız ve doğru bir şekilde iletilmesi en büyük amacımızdır.

Mezitli Oto Ekspertiz’de son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlar ile araca ait; lastiklerinin durumu, far ayarları, motor yağı durumu, alt takım kontrolü, boya kontrolü, değişen parça kontrolü, ön düzen testi, kaporta testi, motor performans testi, süspansiyon testi, fren testi, yanal kayma testi, ön düzen boşluk testi, şase testi, motor beyni testi, elektronik sistem testi, ABS testi, hava yastığı testi, şanzuman testi işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Araçların alım satımında maddi kayıpların yanında can güvenliğini ilgilendiren hususların da ortaya çıktığı ve bu hususta gerekli emniyet tedbirlerinin alınması gerektiği araç sahiplerine ekspertiz raporunu verirken sözlü olarak da söylenmektedir.

Araç alım satımı yapan kişilerin araçlarını oto ekspertize getirmelerinin sebebi; araç hakkında akıllarında herhangi bir soru işareti kalmasını istememeleridir. Bu konuda piyasa şartlarında insanlar bir çok mağduriyetler yaşamaktadırlar. Yıllardır Mersin halkına hizmet veren firmamız; kendisi hakkında şimdiye kadar herhangi bir şikayetin olmaması ve yasal takibata uğramaması bizim için en büyük gurur kaynağı olmuştur. Bu gururla verdiğimiz hizmetlerimize devam etmek arzusundayız.

Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen işletmemiz; müşterilerimize her zaman doğru, hatasız, güncel ve teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu kapsamda; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmelikte belirtilen standartlarda hizmet veren işletmemiz; TSE hizmet yeterlilik belgesini alarak Mersin de yetkilendirilmiş Oto Ekspertiz olarak hizmet vermektedir.