OTO EKSPERTİZ NEDİR ?

OTO EKSPERTİZ NEDİR

Oto ekspertiz işlemi alacağınız aracın daha önceki zamanlarda başına gelmiş kaza darbe gibi durumları ile mekanik ve elektronik aksamlarında bulunan arızalarını ortaya çıkarmak ve bu gibi durumları sizlere aktarmak amacıyla yapılan bir test aşamasıdır.

Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde seçkin bir yere sahip olan Mezitli Oto Ekspertiz olarak alacağınız aracın tüm kontrollerini gerekleştirmekteyiz. Aklınızda soru işareti bırakacak hiçbir detay atlanmadan aracın Kaporta ve Boya Kontrolü, Mekanik ve Motor Aksamı, Yürüyen Aksamları, Alt Takımları, Şese ve Değişen Kontrolleri ile tüm Elektronik Aksamlarının kontrolleri yapılmaktadır.

Mezitli Oto Ekspertiz olarak tüm bu işlemleri son teknoloji makine ve ekipmanlar ile bölümünde ustalaşmış teknik personeller ile aracın kaza ve mekanik durumuna göre 20-30 dakika içerisinde yapmaktayız.

Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde en iyisi olan Mezitli Oto Ekspertiz olarak yapılan tüm işlemler rapor haline dönüştürülerek Bakanlık ve Türk Standartları Enstitüsü TSE tarafından yetkilendirilmiş Oto Ekspertiz olarak sizlere sunmaktayız.